HOME

Fitness Infinitus Poznań

Zapraszamy na basen Olimpia w Poznaniu gdzie prowadzimy zajęcia: aerobik w wodzie, nauka pływania oraz doskonalenie pływania. Wszystkie ćwiczenia w basenie prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów i trenerów.

Proponowane przez nas ćwiczenia w basenie przeznaczone są dla osób preferujących aktywne spędzanie czasu wolnego w środowisku wodnym. Zajęcia na basenie poprawiają wydolność organizmu, likwidują nadmiar tkanki tłuszczowej, usuwają dolegliwości bólowe kręgosłupa oraz stawów, a także poprawiają funkcjonowanie układu krążenia. Aqua aerobik i gimnastyka w basenie to jedyne formy ruchu dla osób pragnących osiągnąć powyższe cele. Prowadzona przez nas nauka pływania dla dorosłych jest z kolei dowodem na to, że umiejętność pływania osiągalna jest dla osób w każdym wieku.

Fitness Infinitus organizuje również w okresie letnim aktywne wakacje dla osób, dla których aerobik wodny, pływanie, Nordic Walking i gimnastyka są ważniejsze niż leżak na plaży lub basen hotelowy. To właśnie po wczasach fitness dzięki ogromnej i różnorodnej aktywności uczestników, wracamy na basen w Poznaniu wypoczęci, pełni wrażeń i pozytywnej energii, by znów móc odliczać dni do kolejnych aktywnych wakacji z Fitness Infinitus.